Na cestě do pekla...

7. srpna 2008 v 11:13 | Veronika Pitrová |  Bylo nebylo ještě v Čechách
Tentokrát nemá titulek nic společného s tím, že se mi nikam nechce, ale s tím, že moje první cesta směřuje do Španělska. Konkrétně tedy na jih Španělska na tzv. Slunečné pobřeží, od Gibraltaru co by kamenem dohodil...
Kamarádi se před pár dny vrátili z Barcelony a varovali mě, že tam je opravdu šílené vedro. A to já jedu ještě o několik stovek kilometrů na jih. Tak mám trochu strach, abych nedopadla takhle.
Balení věcí byla taky velká sranda. Ségra za mnou přijede na podzim a přiveze mi zimní věci, takže naštěstí nemusím do Španělska táhnout kozačky a zimní bundu, i tak mám ale svůj milovaný žlutý kufr narvaný k prasknutí. Ze zásady ale zavazadla nevážím, ono to vždycky nějak dopadne.:-) Na jedné hromadě byly věci, které si odvezu teď, na té druhé byly roláky, bundy, šály...Jak to budu za rok dopravovat zpátky, netuším.:-) Asi to budu posílat po návštěvách, takže si na příští léto prosím naplánujte výlet do Paříže, ať nemusím zbytečně platit 8euro/kilo za těžký kufr.
Až dneska přiletím do Malagy, měl by tam na mě někdo čekat. Moje irské děti budou už asi spát, takže zítra čekám probuzení ve stylu "veroooooooooooooooooonikaaaaaaaaaaaaaaaaa" :-) Loni v létě jsem byla na pár měsíců v Irsku jako aupair a na dovolenou jsme letěli právě do Španělska. Letos to tedy není premiéra. Na děti se docela těším, jsem zvědavá, jak vyrostly.:-)
Takhle vypadal baby Joe loni - bylo mu 5 měsíců.
A tohle je Mary Elen, loni jí byly 4 roky.
Ve Španělsku budu určitě bez internetu, ale až se vrátíme do Irska, ukážu vám fotky dětí, jak vypadají dnes...jsem zvědavá.
Tak se loučím z Čech, tentokrát ještě z Pardubic. Jdu dobalit poslední věci a pak ku Praze a na letiště. Mějte se hezky a pěkný zbytek léta!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hadimrcha hadimrcha | Web | 8. srpna 2008 v 13:18 | Reagovat

Tak ať dobře doletíte, s dětmi vám bude dobře. Budu se k vám vracet, ráda vás čtu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama