Poslední noc v pražském bytě

6. srpna 2008 v 2:17 | Veronika Pitrová |  Bylo nebylo ještě v Čechách
Jaromír Nohavica zpívá o první noci v novém bytě...já bych to dnes trochu poupravila na poslední noc v pražském bytě. Většinu věcí jsem nechala dopravit do Pardubic už minulý týden, a tak mi tady zbývá jen mých pár švestek. Ty za pár hodin naházím do zavazadel a alou balit kufr.
Myslela jsem, že to dnes bude smutnější den, ale přiznám se, že mi to prostě nedochází. S některými lidmi se loučím nejméně na dvakrát ne-li i víckrát. A pořád si říkáme, že se ještě uvidíme, ale to už brzy skončí, protože čtvrtek večer se už blíží.
Poslední služba v práci byla trochu dramatická, takže o to rychleji utekla. A proto, když jsem odcházela, neuvědomovala jsem si, že se během příštích 12 měsíců na tu svoji židli a ke svému počítači neposadím... A že až příště kouknu horem přes počítač, nebude tam ten, kdo tam je teď, tedy spíš byl od února až do teď. :-((((
Dnes na zastávce jsem se přistihla, že počítám, kolik hodin mi zbývá do odletu. A když jsem k tomu číslu došla, raději jsem toho dumání nechala.
Řídící středisko Houston tedy odpočítává zbývající hodiny do startu. Poslední konference za účelem verifikace dat proběhla a teď nezbývá než doufat v příznivou konstalaci magnetických polí a trajektorii všech asteroidů. Pak je možná nějaká šance, že by to nemuselo být až takové peklo. I když už teď se mi stýská, minimálně po práci...:-(
Tak tedy, Jarku, "Poslední noc v pražském bytě"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dejf Dejf | E-mail | 7. srpna 2008 v 22:59 | Reagovat

Ty jsi zlato :-) Neboj, přežiješ, vydržíš, vyhraješ a pak se vrátíš, plná nových zkušeností a o to chytřejší :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama