Kopírka - nepřítel lidstva!

24. října 2008 v 22:19 | Veronika Pitrová |  La vie en rose à Paris
Říká se "Dej blbci fukci a vymyslí lejstro." No já bych spíš řekla, že vymyslí kopírku, i když pravda s "lejstrama" to tady ve Francii je taky sranda. Jedno z nejčastěji používaných slov je "dossier", tedy složka. Všude vás musejí mít zaregistrované...Nicméně, v mých očích se i ta byrokracie dá tak nějak zvládnout, co je ale podle mě zkáza lidstva jsou KOPÍRKY!!!!

Když jsem si konečně pořídila další speciální kartičku na kopírování, strávila jsem u kopírky dobrých 30 minut a odcházela jsem se štosem nepovedených kopií.:-) Jednou to bylo moc malé, pak zas velké a polovina chyběla, pak to bylo jen na půlce nebo se okopírovala jen půlka. No hrůza...

Na druhou stranu, můžu být ráda, že kopírka vůbec FUNGOVALA, protože silnou vlastností těchto strojů je signalizovat chybu a blikat a blikat, i když drahému stroji ke štěstí evidentně nic nechybí. Na Nově nám kopírka nešla téměř pořád...V jakém stavu je stroj teď, netuším. Ale moc bych za to nedala, že bliká červeně a na displeji svítí "vyjměte papír a následujte pokyny":-)

Opravdu, tyhle stroje by měl někdo zakázat a vymyslet nějakou alternativu...na druhou stranu se na tom dá docela pěkně trénovat asertivní jednání.:-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama