Co bych to kupoval, když to přečtu někomu přes rameno...

20. listopadu 2008 v 1:27 | Veronika Pitrová |  La vie en rose à Paris

Nechtěla jsem dělat ukvapené závěry, takže jsem si s tímhle článkem dávala docela na čas, ale myslím, že je to jasné: Francouzi prostě čtou přes rameno!

Neřeknu, když sedím vedle někoho, kdo má rozložené noviny, že nenakouknu, co píšou, ale rozhodně tam necivím a nedýchám dotyčnému skoro do ucha! Situace, která v pařížském metru opravdu neplatí!

Třeba jednou jsem seděla na čtyřsedačce a četla noviny a periferně vidím, jak se pán na vedlejší čtyřsedačce tak nějak divně kroutí na svém sedátku. Když jsem zvedla oči, pán měl hlavu skoro vykroucenou, ale evidentně si přečetl, co ho zajímalo...Jasně, proč ne.

Druhá příhoda byla, když jsem jela někam daleko a zrovna jsem měla s sebou knížky z knihovny, tak jsem se do jedné začetla. Přistoupil jistý chlapec - max. 25 let, usadil se hned vedle mě a jen co dosedl, sklonil se skoro na zem a začal luštit titul mého čtiva. Jako divný, ale tak každý jsme nějaký...

A do třetice ještě jedna story. To bylo tuším během nějaké mediálně propírané akce. Opět v metru, opět čtu a když už jsem skoro cítila dotýčného tvář na té mojí, ba co víc, pán byl tak zabrán do čtení mých novin, že se mi div neposadil na klín. To už jsem to nevydržela, teatrálně sbalila noviny a s výrazným "TS!" jsem odešla. Jako pardon, ale kde to jsme?! No ne?

Ehm a pak, že tu nejde o obsah ale o formu. To je mi teda forma, tohle!


obrázek:www.gadgetell.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seńorita de Luna Seńorita de Luna | Web | 28. listopadu 2008 v 19:34 | Reagovat

brrr...tohle mě někd udělat tak ho těma novinama snad přerazim nebo já nevim...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama