Květen 2010

Elections are over! / A je po volbách!

31. května 2010 v 1:00 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
cnn_paroubek
I think CNN really got the mood of Social Democrats leader... Here is the link.

A velmi výstižný komentář volebního víkendu z dílny kamaráda Igora:
"Obyčejní lidé se nažrali a země zůstala celá."


Když se nám blíží ty volby...

27. května 2010 v 1:13 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
Zachyceno na Facebooku, tak se podělím i s těmi, kteří tam nejsou. Předně reportáž v posledním díle 168 hodin. Trochu mě mrazí... no podívejte se sami, zhruba od osmé minuty.

A tady ještě jeden no comment:

volby


My Self-hurting / Moje Sebemrskačství

26. května 2010 v 20:57 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
Really, I could get gold medal for self-hurting...Paris me manque...tellement.:-( Rando rollers me manque encore plus...et l'ambiance et tout ce qui est autour..les flicks en rollers par exemples:-)

Opravdu bych mohla dostat metál za sebemrskačství...Paříž mi strašně chybí...Bruslení v Paříži mi chybí ještě víc...a celkově ta atmosféra...policajti v uniformách na bruslích;-) Ach jo...


Skating in Paris makes you fool...that's for sure!

23. května 2010 v 0:21 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
Since I tried out skating in Paris, I can confirm that it is one of the best thing I have done in my entire life...and apparently I am not alone who thinks this. Taïg Khris, 34 year-old rider, will try to jump out from the first floor of the Eiffel tower. A huge 30m high ramp is being built there and it seems like never like this was done before... I really hope he'll be ok...he's been preparing for it for two years.

rampa

So if you are in Paris, go to see him life next weekend...and if you are unlucky as I actually am, coz Im in Czech Republic, take a look on those videos. I think they are really wow! Respect, man! More info about this event here.No comment, just laughing!

21. května 2010 v 2:09 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
postcard
I just got this card...:-) and since then I can't stop laughing! I love my friends with great sense of humor however I am not convinced that it is the best thing to associate those kind of jokes directly with me:-) But, you might be right Anouk and Clara....I mean who cares! I don't!:-)

Miss you and thank you! That really made me laugh!

Už ji mám doma!!! / Done! I have it at home!

18. května 2010 v 21:30 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
bakalářka
Vůbec první nějaká práce na podobné téma, proto těch 168 stran (100 stran jsou jen přílohy): "Klauzule svědomí a odkoupení jako ochrana morálních hodnot francouzských novinářů".

First research on this topic in Czech Republic - my thesis about "Clause of conscience and repurchase - protection of moral interests of French journalists." Thats why it has 168 pages in total, because all 100 pages are the annexes.

Many thanks to all who contributed: Axel Ganz, Bernadette Duprat, Dominique Fromentin, Elisabeth Roger, Laurence Bagot, Olivier Da Lage and Eric Dupin! Thank you!


Great imagination...future writer?

16. května 2010 v 1:12 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho

For those who speak French or understand English - see this! :-)
Já to říkám pořád, že chci, aby moje děti krom jiného mluvily Francouzsky. :-)


Pražský studentský summit - Model EU

7. května 2010 v 21:28


Moje první a možná i poslední Střepiny...

4. května 2010 v 12:27 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
Střepiny
Jsem hrozně ráda, že jsem tu šanci dostala, i když vzhledem aktuální situaci byla tahle premiéra nejspíš i derniérou...o to víc si ji budu pamatovat a budu na ní ráda vzpomínat...

Střepiny
Moje první reportáž ve Střepinách byla 2. května 2010.

Pitrová jsem, ale s Pitrem nic společnýho nemám :-)

1. května 2010 v 23:43 | Veronika Pitrová |  Zpátky v Čechách...nejspíš ne na dlouho
Pitr

Už delší dobu se potýkám s tím, že si mě někteří lidé spojují s uprchlým podnikatelem Pitrem:-). Jistí kolegové v práci se mě stále ptaji, kdy už jím prozradím, kde se brácha ukrývá, někdo dokonce tvrdí, že jsem jen nasazený špeh, který by měl včas zabránit tomu, aby po Pitrovi někteří novináři začali pátrat.

Tak bych ráda upozornila na to, že s panem Tomášem Pitrem nemám nic společného - není to ani můj bratr, ani otec, ani strýc, bratranec, švagr či cokoliv jiného. Mužské podoby od jména Pitrová jsou totiž tři - Pitr, Pitra, Pitro a ke zklamání vše, můj pokrevní otec je Pitra. :-)

Pro ty, které mají podobný problém jako já, jsem na Facebooku založila skupinu To, že jsem Pitrová, neznamená, že mám něco společnýho s Pitrem!